WhatsApp
Telefon

Kadıköy Pet Kuaför

KADIKÖY PET KUAFÖR

Doğru Pet Kuaförü bulmak, hem evcil hayvanınız hem de sizin için çok önemlidir. Evcil hayvanınızın sağlıklı, mutlu olması için düzenli olarak temizlenmesi, bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bunun için de onu güvenle bırakabileceğiniz bir pet kuaföre ihtiyacınız var. Kadıköy Pet Kuaför Makas bu konuda İstanbul çapında kalitesi ile bilinmektedir.

Kadıköy Pet Kuaför

Kadıköy Pet Kuaför Makas, sizlere bir tıraştan daha fazlasını sunar. Hayvan psikolojisine önem veren, profesyonel ekibi ile evcil hayvanlarınız için farklı bakım paketleri uygulanmaktadır. Ekibimiz, evcil hayvanınızın ihtiyaçları doğrultusunda sizi yönlendirecektir.

Kediniz veya köpeğiniz bizimle birlikteyken onları bizimkiler kadar seveceğimizden şüpheniz olmasın. Hayvan mutluluğu odaklı hizmetimizle onlar için pet kuaför deneyimlerini eğlenceli hale getirmek Kadıköy Pet Kuaför Makas olarak her zaman önceliğimiz.

Kadıköy Pet Kuaför Makas’ta evcil hayvanlarınız için farklı bakım hizmetleri mevcuttur. Makine tıraşı, makas tıraşı, tarama, tırnak kesimi, banyo ve spa hizmetlerimiz vardır. Kedinizin ya da köpeğinizin ırkına, ihtiyaçlarına, genel durumuna göre uzman pet kuaförlerimiz bakım programları düzenlemektedir.

  • Köpek Dostlarımız İçin

Köpekler için genelde uygulanan tam bakım rutinimiz;

Köpek sahibinden, köpeğin genel durumu ve istenilen bakım şekli konusunda bilgi alınır

Ön tarama işlemi yapılır

Yıkama ve kurulama işlemi yapılır (Eğer gerekli ise anal kese temizlenir)

Detaylı tarama yapılır

Kulaklar temizlenir

Tıraş ya da kesim uygulanır

Tırnak kesimi ve törpülenmesi yapılır

Tüy bakım spreyi sıkılır

Köpeğiniz tertemiz ve bakımlı bir şekilde size teslim edilir

Bakım programının süresi köpeğin ırkına ve tıraş seçimine göre değişmektedir. Ortalama olarak bakım program süreleri yarım saat ile bir buçuk saat arasında olur.

Kadikoy pet kuafor

  • Kedi Dostlarımız İçin

Kedi sahibinden, kedinin genel durumu ve istenen bakım konusunda bilgi alınır

Tarama işlemi yapılır

Veteriner hekim tarafından medikal yıkama önerilmedikçe ya da ekstrem bir kirlenme olmadıkça kedi dostlarımıza yıkama yapılmaz

Kulaklar temizlenir

Tıraş ya da makas ile lokal kesim uygulanır

Tırnak kesimi ve törpülenmesi yapılır

Tüy bakım spreyi sıkılır

Bakım program süresi kedinin ırkına ve istenen bakıma göre değişmektedir. Ortalama olarak 15-20 dakika sürer.

Kadıköy Pet Kuaför Makas olarak, tüylü dostlarımızın bakımlarını bir rutin haline getirmenizi ve belirli aralıklara düzenli olarak getirmenizi öneririz.

Tüylü dostlarımızın sağlığı ve mutluluğu için haftanın 7 günü, profesyonel pet kuaför kadromuz ile bakım hizmeti vermekteyiz. Google yorumlar sayfasında tek bir olumsuz yorum olmayan, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Randevu ve bilgi almak için 0538 200 77 25 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Pet Kuaför Makas aynı zamanda petshop ve pet otel hizmetleri de vermektedir. Seçkin ürün yelpazemizden faydalanmak, uygun fiyata kaliteli ürünler almak için aynı binadaki petshopumuzdan alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca tatil ve seyahat dönemlerinde ihtiyacınız dahilinde pet otelimizi de kullanmak isterseniz önceden gezip bilgi alabilirsiniz!

Kadıköy Pet Kuaför Makas olarak sizlere tüylü dostlarınızla keyifli günler dileriz.

Görüşmek üzere!

Sıkça Sorulan Sorular

KÖPEĞİMİ NEDEN TIRAŞ ETTİRMELİYİM?

Öncelikle tüylü dostlarımızın normal şartlarda dış etkenlerden korunmasına ilk öncelik eden tüyleridir. Doğal ortamda, sokak yaşantısı süren dostlarımızın tıraş ettirilmesi konusunda gerekli önlemler alınmadıkça tıraş yaptırılması önerilen bir durum değildir. Doğal ortamları artık ev olan bizlerle birlikte, artık o evin bir bireyi haline gelen minik dostlarımızın ise mevsim geçişlerinde tüy dökümü, değişimi zamanlarında, tarama uygulamalarının aksatıldığı, keçeleşme, topaklaşma gibi derinin hava almasının kısıtlandığı durumlarda, deri enfeksiyonlarında, dermatolojik problemlerde gerek medikal gerek estetik açıdan dostlarımızın, profesyonel kuaförlerimiz eşliğinde belirli periyotlarda tıraş ettirilmeleri sağlık ve konforları açısından uygulanabilir bir durumdur.

Bazı özel ırklar hassas deri ve tüy yapısına sahiptir.  Pomeranian (boo) gibi çift katmanlı tüy yapısına sahip  ırklarda özel ırk makas tıraşını tercih etmeliyiz. Makine tıraşından veya kısa makas tıraşı sonrasında oluşabilme ihtimali olan alopecia x - alopesi (kara cilt hastalığı), tüy küsmesi, tıraş yanığı diye tabir ettiğimiz durumlar söz konusu olabilir. Diğer ırklarda da eğer alerji, ürtiker, hassas cilde sahip olduğunu bildiğiniz dostunuza makas tıraşını yaptırmanızı veya buldog, pincher, doberman, pug gibi kısa tüylü dostlarımıza ise medikal hipoalerjenik özel şampuanlarla banyo hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Uzun tüylü dostlarımızdan Yorkshire, maltese, poodle gibi özel ırklara sahipseniz dilediğiniz bir model tıraşı varsa, veya rahatsızlık verdiğini düşündüğünüz gözlerini kapatan tüyleri, genital bölge temizliği, pati bölgesindeki tüyleri rötuş, tarama ve banyo yaptırarak dostunuzun daha rahat ve bakımlı olmasını uzman pet kuaförlerimizden hizmet alarak sağlayabilirsiniz..

Medikal açıdan deri problemi yaşayan, tüylerinde ki keçeleşmelere taramanın çözüm olmadığı bir dostumuz ise gerekli uygun şartlarda pet kuaförlerimizle iletişime geçip medikal tıraş ve banyo yaptırabilirsiniz.” Sağlıklı deri hava ile temas etmelidir.”

Şikayetlerimiz tüy döküntüsüyse eğer aşağı yukarı bilmelisiniz ki 12 ayın 10 ayı bu sorunla karşı karşıyasınızdır… Gerekli taramalarla tüy dökülmesini en aza indirseniz de özellikle mevsim geçişlerinde bu tüy dökülme sorunları canınızı sıkabilir. Uzman pet kuaförlerimiz ile iletişime geçerek hangi boyutlarda kesim olacağı, öngörüldüğü takdirde gerekli işlemler hijyenik pet kuaför salonumuzda gerçekleşebilir.

Hiç bir koşulda tıraş için canlı bir hayvan uyutulmaz. Sedasyon vererek işlemlerin kolaylığına kaçan özellikle veteriner kliniklerine uyarımızdır. Uygun şekilde zaptıraptı sağlanan her kedi kolaylıkla tıraş edilebilir. Anestezinin bir hayvana verdiği zararlar yaşam kalitesini ilerleyen zamanlar da çok fazla düşürecektir. 15-20 dk gireceği stres için dostumuzun ömründen çalmayın...

Talebinize göre haftanın her günü ve saati randevu alarak hizmet alabilirsiniz.