WhatsApp
Telefon

Acıbadem Pet Kuaför

ACIBADEM MAKAS PET KUAFÖRÜ

Acıbadem Makas Pet Kuaför tecrübeli kadrosu, hayvan sevgisini ve sağlığını ön planda tutarak %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Hem kediler hem de köpekler için tüm bakım hizmetlerini vermektedir.

Acıbadem Pet Kuaför

Acıbadem Makas Kedi Kuaförü

Kediler için; kedi makine tıraşı (kedi makine tıraşı anestezisiz yapılmaktadır), bölgesel kedi makas tıraşı, kedi yıkama ve tırnak kesimi bakımlarını yapmaktadır. Bu bakımların işlem adımlarını sitemizdeki ilgi linklerden okuyarak öğrenebilirsiniz.

  • Acıbadem Kedi Makine Tıraşı

Acıbadem makas pet kuaför ekibinin uzman olduğu konuların başında ANESTEZİSİZ kedi makine tıraşı geliyor dersek sanırım en doğrusu olur. Ne yazık ki birçok yer kedilere anestezisiz tıraş yapamamakta ve kedi sağlığı için de sıklıkla anestezi sakıncalı, Acıbadem Makas Pet Kuaför’de ise hiçbir ilaç ya da anestezi maddesi kullanmadan, kedileriniz tamamen uyanıkken makine tıraşı işlemi uzman pet kuaförlerimiz tarafından yapılır.

Petkuaförlerimiz kedilere nasıl yaklaşılması gerektiği konusunda tecrübeli oldukları için tıraş işlemi boyunca, kedinizi fazla strese maruz bırakmadan, rahatsız etmeden, hızla ve profesyonellikle çalışırlar.

Bütün kedi makine tıraşı işlemini de size verilecek ipadlerden sizler de izleyebilirsiniz, çalışma alanlarımızda kameralar mevcuttur.

  • Acıbadem Kedi Makas Tıraşı

Acıbadem Makas Pet Kuaför’de kedi makas tıraşı işlemi SADECE bölgesel olarak yapılmaktadır. Makas tıraşı, makine tıraşına göre çok daha uzun vakit aldığı için ne yazık ki bir kediyi stres yaşatmadan o süre boyunca sabit tutmak mümkün değildir. Acıbadem Makas Pet Kuaförün önceliği her zaman hayvanların sağlığı ve mutluluğu olduğu için bu işlemi sadece bölgesel olarak yapmaktadır.

Peki, bölgesel kedi makas tıraşı hangi durumlarda yapılmaktadır?

Bazen arka bacağı olmayan kediler tam tuvalet pozisyonu alamadığı için arka kısımlardaki tüylerini kirletebiliyorlar ya da çok uzun tüylü ırklarda popo bölgesi ne yazık ki sık sık kirleniyor. Bu sebeple bu gibi sorunlar yaşayan kedilerimiz için sadece uzun tüylerin sorun yarattığı kısımları makas ile kısaltıyoruz. Böylece kedileriniz de daha sağlıklı ve mutlu oluyor.

  • Acıbadem Kedi Banyo & Spa

Acıbadem Makas Pet Kuaför kedi yıkama işlemini sadece zaruri durumlarda yapmaktadır. Sokaktan eve ilk defa girecek ve çok kirlenmiş kediler, üzerine zararlı madde dökülmüş kediler ya da veteriner hekim tarafından ilaçlı yıkama reçete edilmiş kedilerin yıkama işlemleri yapılmaktadır. Köpeklerdeki gibi tıraş hizmetleriyle birlikte yıkama hizmeti de verilmemektedir.

Hayvan sağlığını ön planda tutan Makas Pet Kuaför sadece kedinizin ihtiyacı varsa bu işlemi, kedilere özel şampuanlar ile yapmaktadır.

  • Acıbadem Kedi Tırnak Kesimi

Acıbadem Makas Pet Kuaför’de kediler için tırnak kesimi hizmeti de mevcuttur. Birçok kedi sahibimiz tırnak kesimi için sıklıkla bizi ziyaret eder. Evde uzun vakitler alan aynı zamanda riskli de olan bu işlemin uzmanlar tarafından yapılması çok önemlidir. Ne yazık ki yanlış bir kesim büyük miktarda kanamalara sebep olabilir. Bu riski almamak için bizi ziyeret edip kedinizi uzman pet kuaförlerimize emanet etmenizi öneririz.

Acıbadem Makas Köpek Kuaförü

Köpekler için; köpek makine tıraşı, köpek makas tıraşı, köpek banyo, tırnak kesimi ve diş fırçalama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu bakımların yapılma prosedürlerini sitemizdeki ilgili başlıklardan okuyabilirsiniz.

  • Acıbadem Köpek Makine Tıraşı

Köpek makine tıraşı, köpeğin tüylerinin köpekler için özel üretilen profesyonel tıraş makinesi yardımı ile kısaltılması işlemidir. Acıbadem Makas Pet Kuaför, makine tıraşı işleminde hiçbir ilaç, anestezi maddesi kullanmaz. Köpeğiniz süreç boyunca uyanık olur. Ancak pet kuafölerimizin tecrübesi ve hayvan sevgisi sayesinde bütün işlem boyunca stressiz ve güvende hisseder.

Köpeğinizin tüylerini düzenli olarak kısalttırarak hem deri ve tüy sağlığını korursunuz hem de onu mutlu edersiniz.

  • Acıbadem Köpek Makas Tıraşı

Köpek makas tıraşı, köpeğin tüylerinin makas yardımı ile kısaltılması ve şekil verilmesidir.  Acıbadem Makas Pet Kuaför, makine tıraşı işleminde hiçbir ilaç, anestezi maddesi kullanmaz. Tecrübeli pet kuaförlerimiz bütün köpek ırkları için estetik kesimler yapmaktadır.

  • Acıbadem Köpek Banyo & Spa

Acıbadem Makas Pet Kuförde köpek yıkama işleminin bir adımı olarak yıkama da yapılır ancak tıraş hizmetinden bağımsız olarak da köpeklerini düzenli yıkatmaya gelen köpek sahiplerimiz var.

Hem köpeğinizin sağlığı için hem de ev hayatına uyumu için bu yıkama işlemini aksatmadan yaptırmanızı öneriyoruz.

  • Acıbadem Köpek Tırnak Kesimi

Acıbadem Makas Pet Kuaför’de köpekler için tırnak kesimi hizmeti de vermekteyiz. Hem tıraş ve yıkama bakımı içerisinde hem de ayrıca bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Acıbadem Makas Pet Kuaför, İstanbul Pet kuaförleri içerisinde hiçbir olumsuz yorum almayan, kimseye kötü tecrübe yaşatmamış bir kurum olarak hizmetine gururla devam etmektedir. Gerçek müşteri yorumlarına Google yorumlar üzerinden ulaşabilirsiniz!

Acıbadem Makas Pet Kuaför, profesyonel bakım işlemleri için uzman kadrosu ile haftanın 7 günü hizmetinizdedir. İstanbul'da alanında kalitesi ile isim yapmış, Acıbadem pet kuaför olarak, uzman kadro ve profesyonel malzemelerle çalışan, bütün süreci kedi, köpek sahibine kameradan izleme imkanı tanıyan tek pet kuafördür.

Siz de Makas Pet Kuaför'ün profesyonel bakım hizmetlerinden faydalanmak için 0538 200 77 25 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

Evcil hayvanını evladı gibi gören, kaliteli hizmeti uygun fiyata alanların ortak adresi Acıbadem Pet Kuaför’de görüşmek üzere!

Sıkça Sorulan Sorular

KÖPEĞİMİ NEDEN TIRAŞ ETTİRMELİYİM?

Öncelikle tüylü dostlarımızın normal şartlarda dış etkenlerden korunmasına ilk öncelik eden tüyleridir. Doğal ortamda, sokak yaşantısı süren dostlarımızın tıraş ettirilmesi konusunda gerekli önlemler alınmadıkça tıraş yaptırılması önerilen bir durum değildir. Doğal ortamları artık ev olan bizlerle birlikte, artık o evin bir bireyi haline gelen minik dostlarımızın ise mevsim geçişlerinde tüy dökümü, değişimi zamanlarında, tarama uygulamalarının aksatıldığı, keçeleşme, topaklaşma gibi derinin hava almasının kısıtlandığı durumlarda, deri enfeksiyonlarında, dermatolojik problemlerde gerek medikal gerek estetik açıdan dostlarımızın, profesyonel kuaförlerimiz eşliğinde belirli periyotlarda tıraş ettirilmeleri sağlık ve konforları açısından uygulanabilir bir durumdur.

Bazı özel ırklar hassas deri ve tüy yapısına sahiptir.  Pomeranian (boo) gibi çift katmanlı tüy yapısına sahip  ırklarda özel ırk makas tıraşını tercih etmeliyiz. Makine tıraşından veya kısa makas tıraşı sonrasında oluşabilme ihtimali olan alopecia x - alopesi (kara cilt hastalığı), tüy küsmesi, tıraş yanığı diye tabir ettiğimiz durumlar söz konusu olabilir. Diğer ırklarda da eğer alerji, ürtiker, hassas cilde sahip olduğunu bildiğiniz dostunuza makas tıraşını yaptırmanızı veya buldog, pincher, doberman, pug gibi kısa tüylü dostlarımıza ise medikal hipoalerjenik özel şampuanlarla banyo hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Uzun tüylü dostlarımızdan Yorkshire, maltese, poodle gibi özel ırklara sahipseniz dilediğiniz bir model tıraşı varsa, veya rahatsızlık verdiğini düşündüğünüz gözlerini kapatan tüyleri, genital bölge temizliği, pati bölgesindeki tüyleri rötuş, tarama ve banyo yaptırarak dostunuzun daha rahat ve bakımlı olmasını uzman pet kuaförlerimizden hizmet alarak sağlayabilirsiniz..

Medikal açıdan deri problemi yaşayan, tüylerinde ki keçeleşmelere taramanın çözüm olmadığı bir dostumuz ise gerekli uygun şartlarda pet kuaförlerimizle iletişime geçip medikal tıraş ve banyo yaptırabilirsiniz.” Sağlıklı deri hava ile temas etmelidir.”

Şikayetlerimiz tüy döküntüsüyse eğer aşağı yukarı bilmelisiniz ki 12 ayın 10 ayı bu sorunla karşı karşıyasınızdır… Gerekli taramalarla tüy dökülmesini en aza indirseniz de özellikle mevsim geçişlerinde bu tüy dökülme sorunları canınızı sıkabilir. Uzman pet kuaförlerimiz ile iletişime geçerek hangi boyutlarda kesim olacağı, öngörüldüğü takdirde gerekli işlemler hijyenik pet kuaför salonumuzda gerçekleşebilir.

Hiç bir koşulda tıraş için canlı bir hayvan uyutulmaz. Sedasyon vererek işlemlerin kolaylığına kaçan özellikle veteriner kliniklerine uyarımızdır. Uygun şekilde zaptıraptı sağlanan her kedi kolaylıkla tıraş edilebilir. Anestezinin bir hayvana verdiği zararlar yaşam kalitesini ilerleyen zamanlar da çok fazla düşürecektir. 15-20 dk gireceği stres için dostumuzun ömründen çalmayın...

Talebinize göre haftanın her günü ve saati randevu alarak hizmet alabilirsiniz.