WhatsApp
Telefon

Etiler Pet Kuaför

Etiler Köpek Kuaför

Makas Etiler Köpek Kuaförü, tecrübeli ve uzman kadrosu ile köpekleriniz için %100 evcil hayvan memnuniyeti ve profesyonellik ilkesine göre pet kuaförlük hizmet vermektedir

Etiler Pet Kuaför

Makas etiler pet kuaför’ünde köpekleriniz için,

  • Köpek makas tıraşı
  • Köpek makine tıraşı
  • Köpek banyo, spa
  • Köpek tırnak kesimi

Uygulamalarımızla size hizmet vermekteyiz

Etiler Pet Kuafor.jpg

Hizmetlerimizin ayrıntılarını, uygulanan prosedürleri ve aşamaları sitemizdeki ilgili başlıklardan okuyarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm merak ettikleriniz ve randevu işlemleri için 0538 200 77 25 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Makas Etiler Köpek Kuaför’de ,

Köpek makas tıraşı, makine tıraşı, tırnak kesimi, banyo gibi bütün işlemler için uzman kadro ile çalışır. Çalışanlar profesyonel pet kuaför, veteriner teknisyenidir.

Kuaförümüzde randevulu sistem ile çalışılır.

Kediler ve köpekler aynı anda randevuya alınmaz.

Köpek makas tıraşında köpeğinizin büyüklüğüne ve tüy yapısına göre süre değişmektedir. Köpek makas tıraşı ortalama 1.5 saatlik bir süre alır.

Köpek makine tıraşı ise yine köpeğin büyüklüğüne ve tüy yapısına göre değişmekle birlikte 30-60 dakika arası sürer.

Bütün malzemeler her işlem sonrasında dezenfekte edilir.

Bütün bakım sürecini siz de kuaförümüzdeki ipdalerden izleyebilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızın sağlıklı ve mutlu olması için, ev ortamında sizlerle rahatça yaşayabilmesi için düzenli olarak tüy, cilt ve tırnak bakımlarının uzman kişiler tarafından yapılmasını öneriyoruz.

Makas Etiler Köpek Kuaför, yıllardır müşteri önerileri ve tavsiyeleri ile kendini geliştirmektedir. Bizlerle ilgili olan yorumları siz de Google yorumlardan takip edebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi siz de yazabilirsiniz.

Etiler Pet Kuaför

Makas Etiler Köpek Kuaför, profesyonel bakım işlemleri için uzman kadrosu ile haftanın 7 günü hizmetinizdedir. İstanbul'da alanında kalitesi ile isim yapmış, Etiler köpek kuaför olarak, uzman kadro ve profesyonel malzemelerle çalışan, bütün süreci kedi, köpek sahibine kameradan izleme imkanı tanıyan tek pet kuafördür.

Siz de Makas Köpek Kuaför'ün profesyonel köpek bakım hizmetlerinden faydalanmak için 0538 200 77 25 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

Evcil hayvanını evladı gibi gören, kaliteli hizmeti uygun fiyata alanların ortak adresi Makas Etiler Köpek  Kuaför’ünde görüşmek üzere!

ETİLER KÖPEK KUAFÖR TIRNAK KESİMİ

Makas Etiler Köpek Kuaför’de köpeklerinize tırnak kesimi, törpüsü hizmetimiz vardır. Uzun tırnaklar hem köpeklerinizi rahatsız eder, hem de bakımsız tırnaklar sizin ve köpeğinizin sağlığını riske atar. Etiler Köpek Kuaför’de düzenli tırnak kesimi ile bu riskleri minimize edebilirsiniz.

Etiler Köpek Kuaför’de köpeğinizin tırnakları, uzman bir pet kuaför tarafından profesyonel köpek tırnak makası ile kesilir. Köpek tırnak makası her işlemin ardından sterilize edilir.

Tırnak kesiminin tecrübeli pet kuaförler tarafından yapılması gerekir. Özellikle siyah tırnaklarda, canlı dokuyu ayırt etmek çok zordur. Kesim yanlış yapılırsa, kanama başlayabilir. Dolayısıyla evet, ‘’bir tırnak kesimi bile’’ köpeğinizin sağlığı için çok önemlidir.

Tırnaklar canlı dokunun 4-5 mm önünden kesilmelidir.

Makas Etiler Köpek Kuaför olarak ayda 1 kere köpeklerinizi tırnak bakımı için bekliyoruz! Hizmetimizden faydalanmak için 0538 200 77 25 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

Etiler Pet köpek kuaför.png

ETİLER KÖPEK KUAFÖR BANYO

Makas Etiler Köpek Kuaför’de köpekleriniz için banyo ve yıkama hizmetimiz vardır. Köpeklerin düzenli olarak yıkanması ve temizlenmesi sadece cilt ve tüy sağlığı için değil aynı zamanda psikolojik sağlıkları için de önemlidir.

Makas Etiler Köpek Kuaför olarak köpeklerinizi yaz aylarında 3 - 4 haftada bir kez, kış aylarında ise 6 - 8 haftada bir kez banyo için kuaförümüze bekliyoruz.

Makas Etiler Köpek Kuaför’de banyo için kullanılan her malzeme köpek cilt sağlığına uygundur. Her zaman özel köpek şampuanları kullanılır. Her ürün ve alan, her randevudan sonra temizlenip sterilize edilir.

Makas Etiler Köpek Kuaför olarak ayda 1 kere köpeklerinizi banyo için bekliyoruz! Hizmetimizden faydalanmak için 0538 200 77 25 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

Etiler köpek kuaförü

ETİLER KÖPEK KUAFÖR MAKAS TIRAŞI

Makas Etiler Köpek Kuaför’de köpekleriniz makas tıraşı hizmetimiz vardır. Köpeklerin cilt ve tüy sağlığı için ihtiyaç duydukça tüylerinin de kesilmesi, uygun şekilde kısaltılması gerekmektedir.

Etiler Makas Köpek Kuaför özellikle makas tıraşı söz konusu olduğunda İstanbul’un en başarılı Pet Kuaförlerinden birisidir.

Etiler Makas Pet Kuaför

Köpek makas tıraşı süresi köpeğinizin boyutuna ve tüy yapısına göre değişmektedir.

Hizmetimizden faydalanmak için 0538 200 77 25 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz

ETİLER KÖPEK KUAFÖR MAKİNE TIRAŞI

Makas Etiler Köpek Kuaför’de köpekleriniz için makine tıraşı hizmetimiz de vardır. Köpek tıraşlarımızda anestezi ya da sakinleştirici hiçbir ilaç kullanılmaz.

Makas Etiler Köpek Kuaför olarak, köpeklerinizi düzenli olarak tıraş için getirmenizi öneriyoruz. Bakımsız tüyleri, deri hastalıklarına davetiye çıkartır. Köpeğinizin sağlıklı derisi, tüyleri olması için bu bakımı atlamamanızı öneriyoruz

Etiler Köpek Kuaförü Makine Traşı

Makas Etiler Köpek Kuaför, profesyonel köpek tırnak kesimi, köpek banyosu, köpek makine tıraşı ve köpek makas tıraşı işlemleri için uzman kadrosu ile haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

İstanbul'da alanında kalitesi ile isim yapmış, Etiler köpek kuaförü olarak, uzman kadro ve profesyonel malzemelerle çalışan, bütün süreci köpek sahibine kameradan izleme imkanı tanıyan tek köpek kuafördür.

Siz de Makas Etiler Köpek Kuaför'ün profesyonel bakım, anestezisiz köpek makine tıraşı hizmetinden faydalanmak için 0538 200 77 25 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

Etiler Pet Kuaför

Sıkça Sorulan Sorular

KÖPEĞİMİ NEDEN TIRAŞ ETTİRMELİYİM?

Öncelikle tüylü dostlarımızın normal şartlarda dış etkenlerden korunmasına ilk öncelik eden tüyleridir. Doğal ortamda, sokak yaşantısı süren dostlarımızın tıraş ettirilmesi konusunda gerekli önlemler alınmadıkça tıraş yaptırılması önerilen bir durum değildir. Doğal ortamları artık ev olan bizlerle birlikte, artık o evin bir bireyi haline gelen minik dostlarımızın ise mevsim geçişlerinde tüy dökümü, değişimi zamanlarında, tarama uygulamalarının aksatıldığı, keçeleşme, topaklaşma gibi derinin hava almasının kısıtlandığı durumlarda, deri enfeksiyonlarında, dermatolojik problemlerde gerek medikal gerek estetik açıdan dostlarımızın, profesyonel kuaförlerimiz eşliğinde belirli periyotlarda tıraş ettirilmeleri sağlık ve konforları açısından uygulanabilir bir durumdur.

Bazı özel ırklar hassas deri ve tüy yapısına sahiptir.  Pomeranian (boo) gibi çift katmanlı tüy yapısına sahip  ırklarda özel ırk makas tıraşını tercih etmeliyiz. Makine tıraşından veya kısa makas tıraşı sonrasında oluşabilme ihtimali olan alopecia x - alopesi (kara cilt hastalığı), tüy küsmesi, tıraş yanığı diye tabir ettiğimiz durumlar söz konusu olabilir. Diğer ırklarda da eğer alerji, ürtiker, hassas cilde sahip olduğunu bildiğiniz dostunuza makas tıraşını yaptırmanızı veya buldog, pincher, doberman, pug gibi kısa tüylü dostlarımıza ise medikal hipoalerjenik özel şampuanlarla banyo hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Uzun tüylü dostlarımızdan Yorkshire, maltese, poodle gibi özel ırklara sahipseniz dilediğiniz bir model tıraşı varsa, veya rahatsızlık verdiğini düşündüğünüz gözlerini kapatan tüyleri, genital bölge temizliği, pati bölgesindeki tüyleri rötuş, tarama ve banyo yaptırarak dostunuzun daha rahat ve bakımlı olmasını uzman pet kuaförlerimizden hizmet alarak sağlayabilirsiniz..

Medikal açıdan deri problemi yaşayan, tüylerinde ki keçeleşmelere taramanın çözüm olmadığı bir dostumuz ise gerekli uygun şartlarda pet kuaförlerimizle iletişime geçip medikal tıraş ve banyo yaptırabilirsiniz.” Sağlıklı deri hava ile temas etmelidir.”

Şikayetlerimiz tüy döküntüsüyse eğer aşağı yukarı bilmelisiniz ki 12 ayın 10 ayı bu sorunla karşı karşıyasınızdır… Gerekli taramalarla tüy dökülmesini en aza indirseniz de özellikle mevsim geçişlerinde bu tüy dökülme sorunları canınızı sıkabilir. Uzman pet kuaförlerimiz ile iletişime geçerek hangi boyutlarda kesim olacağı, öngörüldüğü takdirde gerekli işlemler hijyenik pet kuaför salonumuzda gerçekleşebilir.

Hiç bir koşulda tıraş için canlı bir hayvan uyutulmaz. Sedasyon vererek işlemlerin kolaylığına kaçan özellikle veteriner kliniklerine uyarımızdır. Uygun şekilde zaptıraptı sağlanan her kedi kolaylıkla tıraş edilebilir. Anestezinin bir hayvana verdiği zararlar yaşam kalitesini ilerleyen zamanlar da çok fazla düşürecektir. 15-20 dk gireceği stres için dostumuzun ömründen çalmayın...

Talebinize göre haftanın her günü ve saati randevu alarak hizmet alabilirsiniz.