WhatsApp
Telefon
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hayvan sevgisinin aşılandığı bir aileden gelmenin yanında gözlerimizi açtığımızda yanımızda olan ufak dostlarımızın hiç bir zaman yokluğunu hissetmeyenlerdeniz. Hayvan sevgisinin yanında profesyonel olarak 2008 yılında hayvan sağlığı veteriner teknisyenliği bölümünden mezun olduktan sonra veteriner kliniklerinde görev aldım. Hayvan sağlığının öneminin yanında hayvan bakımı ve hijyeninin ufak dostlarımızın yaşamında ne kadar önemli bir yer tuttuğunu gözlemledikten sonra Pet kuaförlüğü alanında kendime bir zemin hazırladım. 2014 yılından beri aktif olarak belirli yerlerde pet kuaförlüğü mesleğini icra etmekteyim.

2020 yılında Çengelköy/Üsküdar'da MAKAS Pet Kuaför adı altında butik pet kuaför ve bakım merkezimizi açtık. Önceliğimiz her zaman yine onların sağlığı olacak şekilde kendimize söz verdik.

2021 yılı ile birlikte Koşuyolu ’nda yeni konsept mağazamızda hizmet vermeye başladık.Ufak dostlarımızın bütün tıraş ve bakım hizmetlerini kendimize yakışır şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.Pet kuaför hizmetinin yanında, yeni mağazamızda petshop ve pet otel hizmetide vermeye başladık. MAKAS Pet Kuaför ailesi olarak Koşuyolu’nda bulunan merkezimizde patili dostlarımızın her türlü ihtiyacını karşılarken sizlerinde keyifli vakit geçirebileceği sıcak yuvamızda siz ve minik dostlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Pet kuaför hizmetimiz ile imaj değişiklikleri,hijyen traşları, banyo ve spa hizmetleri, medical bakım ve özel olarak talep ettiğiniz tüm isteklerinizi bünyemiz doğrultusunda karşılamaya çalışmaktayız. Pet kuaför hizmeti için talebiniz halinde evden servis ile dostumuzu alıp işlem sonrası evinize servis ile getirebiliriz.

Merkezimizde 1 kat sadece köpek ve 1 katta sadece kedi oteli olarak tasarlanmıştır. Otel odaları can dostunuzun rahatça vakit geçirip konaklayabileceği büyüklüktedir. Ayrıca aynı katta sevimli dostlarımızın sosyalleşip keyifli vakit geçirebileceği oyun alanları tasarlanmıştır. Binamızın arka tarafında vakit geçirebilecekleri ve temiz havada yürüyüş yapabilecekleri bahçemiz de mevcuttur. Otel kısmı ve bahçemizde tüm hijyen ve güvenlik önlemleri alınmıştır. 24 saat güvenlik kamerası ile kayıt altında tutulmakta olup talep halinde siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılabilecektir.

Petshop alanımız ise minik dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Talep halinde evlere de hizmet verilebilmektedir.

Minik dostuınuz ile birlikte keyifli anlar geçirmek için biz buradayız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

Makas Pet Ailesi