WhatsApp
Telefon

Kadıköy Köpek Kuaför | Makas Pet Kuaför | Kadıköy Pet Kuaför

Kadıköy Köpek Kuaförü

Sizi Kadıköy Köpek Kuaförü Makas ile tanışmaya davet ediyoruz! Kadıköy’ün merkezindeki Makas Köpek Kuaförü, en yakın dostunuzun, en iyi şekilde görünmesini ve hissetmesini sağlayacak harika bir pet kuaför ekibine sahiptir.

Tüylü dostunuzun bakımlarının düzenli olarak yapılması için 7 gün boyunca hizmetinizdeyiz.

kadıköy köpek traşı

Köpeğimize Neden Düzenli Bakım Yaptırmalıyız?

Köpekler ne yazık ki kendi kendilerini temizleyemezler. Bu konuda bizlerin desteğine ihtiyaç duyarlar. Özellikle uzun ve kalın tüylere sahip ırklarda, düzenli olarak taranıp yıkanmazsa, postunda oluşacak topaklanmalar onlar için acı ve ağrı verici olabilir, ayrıca deri hastalıklarına da davetiye çıkartır.

Kısa tüylü köpek ırklarının ise yine aynı şekilde düzenli olarak yıkanmaya ihtiyacı vardır.

Pet Kuaför ziyaretleriniz ayrıca sizin için erken teşhis şansıdır. Ekibimiz, köpeğinize bakım yaparken, pire, kene, cilt sorunları ve yumruları kontrol eder.  Köpeğinizi şımartırken fark ettiğimiz fiziksel sorunlar konusunda sizi uyarır.

Kadıköy Köpek Kuaförü Bakımlarının Özellikleri

 • Kulak temizleme
 • Tırnak kesme / törpüleme
 • Anal kese temizliği
 • Yıkama, kurulama, tarama
 • Hatta diş fırçalaması!

Ayrıca;

 • Tam profesyonel bakım
 • Cinse özgü kesimler
 • Topak açma ve fırçalama
 • Dökülme kontrolü
 • İlaçlı banyolar

Hizmetlerimiz içerisindedir.

Neden Kadıköy Köpek Kuaför Makas’ın Bakımını Seçmelisiniz?

 • Son teknoloji köpek bakım ekipmanları ve tekniklerini kullanıyoruz
 • Profesyonel pet kuaförlerimiz, işlerini severek yapan dost canlısı, hayvan severlerdir.
 • Evcil hayvanınıza yapılacak bakım konusunda onun özel ihtiyaçlarına ve kendine özgü stiline göre karar veriyoruz.
 • Bakım hizmetlerimiz haftanın 7 günü devam etmektedir

Düzenli Köpek Bakımının Faydaları

 • Köpeğiniz düzenli bakımları yapıldığı takdirde yıkanmaya alışacak ve bu deneyimin tadını çıkaracak!
 • Tüyleri daha az dökülmeye başlayacak. Sağlıklı bir cilde ve sağlıklı bir tüye sahip olacak. Düzenli bakımları yapılan bir köpeğin gerçekten parladığına şahit olabilirsiniz.
 • Köpek bakımlarını evde profesyonelce yapmak ne yazık ki çok zordur. Bu konuda profesyonel hizmet almak, sizin de köpeğinizin de stresini azaltır. Köpeğinizi küvete sokmak, yıkamak, iyice kurulamak ve bunları yapabilmek için mücadele etmek zorunda kalmanın stresini ortadan kalkar.
 • Köpeğinizin tırnaklarının düzenli kesilmesi, hem köpeğinizin hem sizin için daha güvenlidir ve zeminde basması kolaylaşır.
 • Kopmuş ve topaklanmış tüyler, derinin havayla temasını azaltabilir ve nemi hapsedebilir. Bu da deri hastalıklarına davetiye çıkartır. Düzenli bakımla bunun önüne geçebilirsiniz.
 • Düzgün temizlenmiş kulaklar daha iyi duyar ve hisseder.
 • Kapsamlı temizlik ve fırçalama, sağlıklı tüy ve deri demektir.
 • Eğitimli pet kuaförlerin gözleri, büyük komplikasyonlara dönüşmeden önce potansiyel sağlık risklerini tespit edebilir. Bu da çok önemli bir avantajdır.

kadikoy kopek trasi

Kadıköy Köpek Kuaförü Makas, profesyonel köpek bakım işlemleri için uzman kadrosu ile haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Alanında kalitesi ile isim yapmış, Kadıköy Köpek Kuaförü Makas olarak, uzman kadro ve son teknoloji malzemelerle çalışan, hayvan sever çalışanlarıyla sizi beklemektedir.

Siz de Kadıköy Köpek Kuaförü Makas'ın profesyonel köpek bakım hizmetinden faydalanmak için 0538 200 77 25 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

 

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

KÖPEĞİMİ NEDEN TIRAŞ ETTİRMELİYİM?

Öncelikle tüylü dostlarımızın normal şartlarda dış etkenlerden korunmasına ilk öncelik eden tüyleridir. Doğal ortamda, sokak yaşantısı süren dostlarımızın tıraş ettirilmesi konusunda gerekli önlemler alınmadıkça tıraş yaptırılması önerilen bir durum değildir. Doğal ortamları artık ev olan bizlerle birlikte, artık o evin bir bireyi haline gelen minik dostlarımızın ise mevsim geçişlerinde tüy dökümü, değişimi zamanlarında, tarama uygulamalarının aksatıldığı, keçeleşme, topaklaşma gibi derinin hava almasının kısıtlandığı durumlarda, deri enfeksiyonlarında, dermatolojik problemlerde gerek medikal gerek estetik açıdan dostlarımızın, profesyonel kuaförlerimiz eşliğinde belirli periyotlarda tıraş ettirilmeleri sağlık ve konforları açısından uygulanabilir bir durumdur.

Bazı özel ırklar hassas deri ve tüy yapısına sahiptir.  Pomeranian (boo) gibi çift katmanlı tüy yapısına sahip  ırklarda özel ırk makas tıraşını tercih etmeliyiz. Makine tıraşından veya kısa makas tıraşı sonrasında oluşabilme ihtimali olan alopecia x - alopesi (kara cilt hastalığı), tüy küsmesi, tıraş yanığı diye tabir ettiğimiz durumlar söz konusu olabilir. Diğer ırklarda da eğer alerji, ürtiker, hassas cilde sahip olduğunu bildiğiniz dostunuza makas tıraşını yaptırmanızı veya buldog, pincher, doberman, pug gibi kısa tüylü dostlarımıza ise medikal hipoalerjenik özel şampuanlarla banyo hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Uzun tüylü dostlarımızdan Yorkshire, maltese, poodle gibi özel ırklara sahipseniz dilediğiniz bir model tıraşı varsa, veya rahatsızlık verdiğini düşündüğünüz gözlerini kapatan tüyleri, genital bölge temizliği, pati bölgesindeki tüyleri rötuş, tarama ve banyo yaptırarak dostunuzun daha rahat ve bakımlı olmasını uzman pet kuaförlerimizden hizmet alarak sağlayabilirsiniz..

Medikal açıdan deri problemi yaşayan, tüylerinde ki keçeleşmelere taramanın çözüm olmadığı bir dostumuz ise gerekli uygun şartlarda pet kuaförlerimizle iletişime geçip medikal tıraş ve banyo yaptırabilirsiniz.” Sağlıklı deri hava ile temas etmelidir.”

Şikayetlerimiz tüy döküntüsüyse eğer aşağı yukarı bilmelisiniz ki 12 ayın 10 ayı bu sorunla karşı karşıyasınızdır… Gerekli taramalarla tüy dökülmesini en aza indirseniz de özellikle mevsim geçişlerinde bu tüy dökülme sorunları canınızı sıkabilir. Uzman pet kuaförlerimiz ile iletişime geçerek hangi boyutlarda kesim olacağı, öngörüldüğü takdirde gerekli işlemler hijyenik pet kuaför salonumuzda gerçekleşebilir.

Hiç bir koşulda tıraş için canlı bir hayvan uyutulmaz. Sedasyon vererek işlemlerin kolaylığına kaçan özellikle veteriner kliniklerine uyarımızdır. Uygun şekilde zaptıraptı sağlanan her kedi kolaylıkla tıraş edilebilir. Anestezinin bir hayvana verdiği zararlar yaşam kalitesini ilerleyen zamanlar da çok fazla düşürecektir. 15-20 dk gireceği stres için dostumuzun ömründen çalmayın...

Talebinize göre haftanın her günü ve saati randevu alarak hizmet alabilirsiniz.